• (044) 383-60-71
  • sci.uamm@gmail.com
  • м. Київ, вул. С. Петлюри, 13/135, офіс 23
  • Пн-Пт 09:00 - 18:00

Громадська спілка Українська асоціація міждисциплінарної медицини (ГС «УАММ») створена на загальних зборах членів організації 8 жовтня 2013 року та зареєстрована шевченківським районним управлінням юстиції м. Києва (свідоцтво № 1408200).

Асоціація є добровільним громадським об’єднанням, заснованим на індивідуальному членстві, створеним на основі єдності професійних інтересів для спільної реалізації мети та завдань, визначених Статутом ГС «УАММ».

Асоціація створена і діє на засадах добровільності, рівноправності, самоврядування,законності та гласності.

Головна мета ГС «УАММ» – наукове та практичне професійне сприяння розвитку міждисциплінарноїмедицини, підвищенню рівня надання медичних послуг, сучасному та високопрофесійному розвитку системи охорони здоров’я в Україні.

Головні завдання асоціації зосереджені на прикладну медицину та науку. Діяльність Асоціації підтримує та всіляко розвиває принцип міждисциплінарного підходу в медицині – об’єднання та сприяння співпраці між діячами науки, медицини, освіти, фармацевтики України та міжнародних спеціалістів, організацій.

Асоціація ініціює проекти, мета яких привнести в сучасну медицину принципи комплексного підходу до діагностики, терапії, профілактики, навчити лікаря своєчасно виявляти комор бідність, підходити до пацієнта з точки зору єдиної системи психічного та фізичного стану. Діяльність Асоціації спрямована на навчання лікарів загального профілювузькоспеціалізованим знанням, вивчення досвіду та практичних здобутків спеціалістів у різних сферах медицини.

Асоціація проводить науково-дослідну, медичну, інформаційно-освітню роботу в таких напрямках: терапія, сімейна медицина, педіатрія, кардіологія, ревматологія, неврологія, психіатрія, респіраторні інфекції, інфекційні захворювання, гінекологія, урологія, гастроентерологія, очні хвороби, та інші.

Важливим аспектом діяльності Асоціації є участь в міжнародних та вітчизняних науково-медичних програмах, конгресах, з’їздах, конференціях міжнародного рівня. ГС «УАММ» є ініціатором відомих медичних заходів, а також бере активну участь у відомих міжнародних медичних форумах, що об’єднують фахівців різних медичних спеціальностей, проводить міжнародні та вітчизняні науково-освітні та дослідницькі програми.

Сьогодні Асоціація налічує більше 2000 лікарів різних спеціальностей, наукових співробітників та провідних спеціалістів України.

Scroll Up