• (044) 383-60-71
  • sci.uamm@gmail.com
  • м. Київ, вул. С. Петлюри, 13/135, офіс 23
  • Пн-Пт 09:00 - 18:00
28 вересня — 1 жовтня 2021 у Тбілісі відбувся Міжнародний Конгрес «Людина та ліки» — Україна -Грузія.
 Понад 300 лікарів з України та Грузії стали учасниками відомого та популярного серед спеціалістів, мультидисциплінарного заходу — Конгресу «Людина та ліки» — Україна — Грузія.
Цікаві лекції, дискусії, обмін досвідом, різнопланові теми та фокус міждисциплінарності — ці особливості циклу заходів притягують увагу лікарів вже багато років. Цього разу, після тривалого онлайну, для лікарів відкрились нові горизонти, довгоочікувана Грузія відкрила кордони для нових знань, емоцій і спілкування.
Одним з  наукові напрямків  даного заходу, який привертав увагу, став COVID-19. Науково-практичний майданчик дозволив обмінятись поглядами та підходами до лікування. Лікарі первинної ланки обговорювали спільні проблеми у взаємодії з вузькими спеціалістами, питання впровадження протоколів у практику.
Особливу увагу лікарів привернув симпозіум,  «Офтальмологія», який в такому масштабі відбувся вперше на заходах «Людина та ліки» — Україна — Грузія. Симпозіум відбувся за підтримки компанії «ФОРС-ФАРМА ДИСТРИБЮШН». Експерти з радістю ділились своїм досвідом та новими досягненнями.
Конгрес «Людина та ліки» вже понад 15 років збирають лікарів, небайдужих до нової та сучасної інформації. Нові майданчики і міста, сучасні підходи до багатогранних проблем та викликів сьогодення — ось тільки невеликий перелік особливостей заходу, які дозволяють йому, як і раніше, притягувати увагу лікарів різних за фахом.
Scroll Up