• (044) 383-60-71
  • sci.uamm@gmail.com
  • м. Київ, вул. С. Петлюри, 13/135, офіс 23
  • Пн-Пт 09:00 - 18:00
01-02 жовтня 2021
V-ИЙ МІЖНАРОДНИЙ ПЕДІАТРИЧНИЙ
українсько-литовсько-польсько-грузинський
КОНГРЕС «ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ»
Вже стало доброю традицією проводити восени під егідою «УАП-СМС» педіатричний конгрес з міжнародною участю «Здоров’я дитини». Щороку українські педіатри зустрічають друзів, колег, вчених та практиків з європейських держав, лекторів зі світовими іменами!
Якщо Ви – активний лікар/ка, який/а намагається отримувати передові знання та впроваджувати їх у практику заради здоров’я своїх пацієнтів.
Якщо Ви шукаєте:
· нових знань
· найактуальнішої інформації в сфері педіатрії
· невимушеної атмосфери для вдосконалення

Тоді запрошуємо Вас до участі в V Міжнародному українсько-литовсько-польсько-грузинському педіатричному Конгресі «Здоров’я дитини».

Наш конгрес буде актуальним для широкого кола медичних спеціалістів різних напрямів і рівня професійної підготовки.

Якщо епідеміологічна ситуація в країні дозволить, наукова частина конгресу проходитиме оффлайн в конференц-залі «Панорама» готелю «Дністер» (вул. Яна Матейка, 6, м. Львів). Якщо згідно карантинних норм буде заборона на формат оффлайн, то відбудеться онлайн трансляція конгресу на сайті.

Учасники конгресу отримають сертифікат з кількістю балів безперервного професійного розвитку, згідно з додатком №5 наказу МОЗ України № 446 «Порядок проведення атестації лікарів» від 22.02.2019р.

Реєстрація обов’язкова.

Scroll Up